Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı  Forumu  Forum Ana Sayfa Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu

( YOLUMUZ İLİM , İRFAN VE İNSANLIK SEVGİSİ ÜZERİNE KURULMUŞTUR ! )

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

HAYAL KIRIKLIĞIM…

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale-Hikaye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
toprak_

MesajTarih: Cum Mar 07, 2008 11:00 am    Mesaj konusu: HAYAL KIRIKLIĞIM… Alıntıyla Cevap Gönder

HAYAL KIRIKLIĞIM…

Bir ıslık gibisin benim için… Ne kadar sessiz çalarsam o kadar benim olacaksın gibi geliyor bazen…
Bazen de içimde düğümlenen bir sancısın; atamassam benle ölecekmişsin gibi…
Aldığım en derin nefesimsin; bırakmaktan korkup senle sonuna kadar yaşamaktan çekinmediğim…
…Ve
Öyle bir nefes ki her alındığında daha da derinlere inen…
Sessiz yaşamak istedim seni, kimse duymadan; öyle güzel bir masaldın ki benim için…
Sonunu bile bile her defasında hiç hatırlamıyormuş gibi dinlerdim…
Sözlerini bilmediğim bir şarkıydın; biri mırıldansa hatırlayacaktım… Ama herkes seni çoktan unutmuştu sanki…En önemlisi benim hiç hatırlamamam gereken bir hatıra olarak kalmaya çalışıyordun…

Oynamayı bir kez daha göze alamadığım en tatsız filmdin…Her sahnesi insanı daha da kahreden kırıcı kelimelerle doluydu… Gözyaşları ise her gün biraz daha artan adımlarla ilerliyor ve gülmeyle olan kavgasında galip geliyordu…

Sen benim en temiz sayfalarını içine yapıştırdığım defterdin…Ta ki sayfaları kendi çocukça oyunlarınla ve ihanetlerinle kirletene kadar…Defterin başı güzel sonu kötü bu sefer…Hayat masallardaki gibi hep iyi sonlarla bitmiyormuş…
Bu defter de kapandı, sayfaları bir daha açılmaması için birbirine yapıştırıldı değişik olan ne biliyor musun?
Her film gibi; bu filmde de gurura yine yer vardı…!!

Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale-Hikaye Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız