Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf?  Forumu  Forum Ana Sayfa Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu

( YOLUMUZ ?L?M , ?RFAN VE ?NSANLIK SEVG?S? ?ZER?NE KURULMU?TUR ! )

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sayın başbakan,

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Genel Forum
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Yüksel Yıldırım

MesajTarih: Cum Ksm 11, 2011 8:26 am    Mesaj konusu: Say?n ba?bakan, Alıntıyla Cevap Gönder

sɹǝʇ ɐuɐq d!ʎɐʇ

S?rekli sorular soruyorum umar?m rahats?z etmiyorumdur sizi say?n ba?bakan..
Uzun zamand?r yapt?klar?n?z? takip ediyorum, ba?bakanl?k ?ncesi d?nemlerinizi de ara?t?r?yorum ?st?me vazife olmadan kusuruma bakmay?n art?k.. sormak istedi?im birka?(!) soru vard?.. m?sadenizle…

Sizi destekleyen baz? arkada?lar ?srarla kabullenmiyorlar, bende size soray?m siz bide bizi tatmin edin istedim.. hani ben de o arkada?lar? tatmin ederim b?ylelikle..

Say?n ba?bakan,

’10 kas?mda yaygara kopart?ld?’ diye bir c?mleniz var m?! yok mu!
(14.11.1994 / h?rriyet)

‘ben ?lkemi pazarlamakla m?kellefim’ dediniz mi! demediniz mi!
(06.03.1996 / h?rriyet)

‘maa??m yetmedi?i i?in ticaret yap?yorum’ dediniz mi! demediniz mi!
(2004)

‘b?y?k Ortado?u projesinin e? ba?kan?y?m’ ?eklinde bir ifadeniz var m?! yok mu!

2002 se?imi ?ncesinde ‘de?i?tim’ diyip, 2006 da bir r?portaj?n?zda ‘asla de?i?mem’ dediniz mi! demediniz mi!

El kaide ter?r ?rg?t?n?n finans?r? olarak bilinen ve uluslar aras? su?lu say?lan Yasin El Kad? hakk?nda ‘hay?rsever bir i?adam?d?r, kendisine kefilim’ dediniz mi! demediniz mi!

1994 y?l?nda ‘Ata‘ya sayg? duru?unda sap gibi ayakta durmaya gerek yok’ ?eklinde bir demeciniz var m?d?r! Yoksa ben uyduruyor muyum!

‘ben islam’? devlet plan? i?inde d???n?yorum, T?rkiye’nin yar?n?nda Kemalizm’e ve benzeri rejimlere yer yoktur’ diye bir c?mleniz var m?! yok mu!

Art?k ?ehit cenazesi g?rmek istemedi?ini s?yleyen bir ?ehit ailesine ‘askerlik yan gelip yatma yeri de?ildir’ dediniz mi! demediniz mi!
(04.09.2006)

Sonras?nda bunu d?zeltmek i?in ‘askerlik turistik bir yer de?ildir demek istemi?tim’ c?mlenizi sormayaca??m.. mutlaka dememi?sinizdir…

1994 y?l?nda ‘elhamd?lillah ?eriat??y?m’ ifadesini kulland?n?z m?! kullanmad?n?z m?!

2005 senesinde ‘laik de?ilim, laikli?i korumakla y?k?ml?y?m’ diye bir c?mle duydum sanki sizden! Benim bir safsatam m? bu! Yoksa dediniz mi cidden!

‘tutturmu?lar laiklik elden gidiyor diye, yahu millet istedikten sonra laiklik tabi elden gidecek’ ?eklinde bir c?mle s?ylediniz mi! s?ylerken gaza gelip mi s?ylediniz! Yoksa bu da m? benim kafamda kurdu?um bir s?z!

‘demokrasi ama? de?il, ancak ara?t?r.. T?rkiye kendisine din olarak Kemalizm’i alm??, ba?ka hi?bir dine hayat hakk? tan?mayarak kitlelere zorla dikte ettirmi?tir’ ?eklinde bir c?mleniz var m?! yok mu!

‘hem laik, hem M?sl?man olunmaz’ ?eklindeki c?mlesini kurdunuz mu! kurmad?n?z m?!

‘anayasay? sarho?lar haz?rlad?’ gibi bir c?mleniz var m?! yok mu!

‘referans?m?z islam’d?r, tek hedefimiz ?slam devletidir’ dediniz mi! demediniz mi!

‘hadi anan? da al git buradan’ ?eklinde slogan niteli?inde c?mle size ait mi! de?il mi!

‘sen ne mutlu T?rk’?m dersen, onunda ne mutlu k?rd?m demeye hakk? vard?r’ diye bir c?mleniz var m?! yoksa ben bitaraf?mdan m? uyduruyorum!

filistin'de 'm?sl?man din karde?lerimizi katlediyorlar' dedi?inizi hat?rl?yorum.. peki kuzey ?rak'ta m?sl?man din karde?lerinizden olan 15 ya??nda bir k?za tecav?z edilirken, bunu yapan abd askerine 'in?allah sa? salim evlerine d?nerler' dediniz mi sn ba?bakan.. bence uyduruyorlar bunu da! bunu derken ?ekilmi? g?r?nt?leriniz montaj bence!

Say?n ba?bakan cahilli?ime verin.. bunlar hakk?nda ?ok ?eli?kili ifadeler oldu?u i?in soruyorum(!) hani bunlar? s?ylediyseniz kimse size oy vermez.. hani ben sizi bi par?a kurtaray?m diye soruyorum.. yani sizin tabi bunlar? s?yleme ihtimaliniz yok bunu ben biliyorum da (!) hani bi de siz yan?tlay?n ‘hay?r arkada? demedim’ diyin de insanlar?n size g?venleri arts?n…

Ben son zamanlardaki s?ylediklerinizi duydum ama onlar? da bi ?ekilde inkar etmenin yolunu buluruz.. ya da sallayal?m g?ndem ard?na, unutulsun gitsin.. yok edelim ki istikrar s?rs?n, T?rkiye b?y?s?n... ben s?yleyeyim buradan hangileri oldu?unu siz medyaya gerekli talimatlar? verin ki g?ndeme getirmesinler…

?zmirliler gavur,
Galatasaray taraftar? geri zekal?,
?ehitler kelle,
Eczac?lar sahtekar,
Tekel i??ileri provokat?r,
Bakkallar gereksiz,
Hopal?lar e?k?ya,
??renciler beyinsiz,
Aleviler ehli s?nnet d??? sap?k mezhep,
Hay?rc?lar darbeci
Dekolte giyenler tecav?z? hak eder…
Ben buradan gazetecilere de sesleniyorum, bunlar? yok edelim arkada?lar… aman ha g?ndeme falan getirmeyin.. ay?p (!)
Selametle kal?n say?n ba?bakan..
Biz size inan?yoruz (!) Ben biliyorum ki ?stte yazd?klar?m?n hi?birini siz s?ylemediniz.. ve bu y?zden insanlar size yine oy verip iktidarYapacak!

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Genel Forum Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız