Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı  Forumu  Forum Ana Sayfa Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu

( YOLUMUZ İLİM , İRFAN VE İNSANLIK SEVGİSİ ÜZERİNE KURULMUŞTUR ! )

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

kocgiri tanışma toplantısı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu Forum Ana Sayfa -> Çeşitli Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
has an
Misafir

MesajTarih: Pts Arl 10, 2007 10:20 am    Mesaj konusu: kocgiri tanışma toplantısı Alıntıyla Cevap Gönder

kocgiri tanışma toplantısı

Öncelikle selamlar

ben aslen kocgiri aşiretinden gelen birisi olmama rağmen ne aşiretimle nede benim gibi insanlarla pek fazla tanışma şansın olmadı ama uzun zamandır yaptığım araştırmalar neticesinde benim gibi insanların oldukça fazla olduğunu gördüm tarihsel süreçten dolayı ankarada-istanbulda-izmirde-adanada ve yurt dışında ve hatta sivasta bile kocgirili olupta birbirlerini tanımayan insanlar var yanlış anlaşılmasın ben bir feodal yapı isteyen birisi değilim ama ben ve benim gibi düşünen bir iki arkadaşım ile beraber bir gibi bir şey düşünüyoruz amacımız sonradan bu olayı bir festivale dönüştürmek ve sivasta yaşayan kendi canimizdan olan insanlar bir nebzede olsa faydamızı dokundurmak. böylelikle yardımlaşma ve dayanışma olayını gerçekleştirmek şimdi bu olayı gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız artık yanımızda kim olursa onlarla bizim isteğimiz sizlerle birlikte bu olaya başlamaktır yurt dışındaki insanlara ulaşmak ta dahil gerekli tüm işlemleri düşünmekteyiz.

cevabınızı bekliyoruz saygılarımla.

has_ada@hotmail.com
Başa dön

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Muğla Datça Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Forumu Forum Ana Sayfa -> Çeşitli Duyurular Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız