Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf?  Forumu  Forum Ana Sayfa Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu

( YOLUMUZ ?L?M , ?RFAN VE ?NSANLIK SEVG?S? ?ZER?NE KURULMU?TUR ! )

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

HAYAL KIRIKLIĞIM…

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale-Hikaye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
toprak_

MesajTarih: Cum Mar 07, 2008 11:00 am    Mesaj konusu: HAYAL KIRIKLI?IM… Alıntıyla Cevap Gönder

HAYAL KIRIKLI?IM…

Bir ?sl?k gibisin benim i?in… Ne kadar sessiz ?alarsam o kadar benim olacaks?n gibi geliyor bazen…
Bazen de i?imde d???mlenen bir sanc?s?n; atamassam benle ?lecekmi?sin gibi…
Ald???m en derin nefesimsin; b?rakmaktan korkup senle sonuna kadar ya?amaktan ?ekinmedi?im…
…Ve
?yle bir nefes ki her al?nd???nda daha da derinlere inen…
Sessiz ya?amak istedim seni, kimse duymadan; ?yle g?zel bir masald?n ki benim i?in…
Sonunu bile bile her defas?nda hi? hat?rlam?yormu? gibi dinlerdim…
S?zlerini bilmedi?im bir ?ark?yd?n; biri m?r?ldansa hat?rlayacakt?m… Ama herkes seni ?oktan unutmu?tu sanki…En ?nemlisi benim hi? hat?rlamamam gereken bir hat?ra olarak kalmaya ?al???yordun…

Oynamay? bir kez daha g?ze alamad???m en tats?z filmdin…Her sahnesi insan? daha da kahreden k?r?c? kelimelerle doluydu… G?zya?lar? ise her g?n biraz daha artan ad?mlarla ilerliyor ve g?lmeyle olan kavgas?nda galip geliyordu…

Sen benim en temiz sayfalar?n? i?ine yap??t?rd???m defterdin…Ta ki sayfalar? kendi ?ocuk?a oyunlar?nla ve ihanetlerinle kirletene kadar…Defterin ba?? g?zel sonu k?t? bu sefer…Hayat masallardaki gibi hep iyi sonlarla bitmiyormu?…
Bu defter de kapand?, sayfalar? bir daha a??lmamas? i?in birbirine yap??t?r?ld? de?i?ik olan ne biliyor musun?
Her film gibi; bu filmde de gurura yine yer vard?…!!

Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale-Hikaye Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız