Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf?  Forumu  Forum Ana Sayfa Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu

( YOLUMUZ ?L?M , ?RFAN VE ?NSANLIK SEVG?S? ?ZER?NE KURULMU?TUR ! )

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şubesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Genel Merkez ve ?ubelerden Haberler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Datça Hacibektas
Site Admin

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2009 1:58 pm    Mesaj konusu: Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Antalya ?ubesi Alıntıyla Cevap Gönder

Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Antalya ?ubesi’nin yeme?ine kat?lan Kepez Belediye Ba?kan? Hakan T?t?nc?, “Farkl? d???ncelere, inan??lara ve de?erlere sahip olabiliriz. Ama bu, bizim toplumsal olarak bir ve beraber olmam?z ?n?nde engel de?ildi” dedi.

T?t?nc?, Anadolu Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Antalya ?ubesi’nin, G?n?l Sofras?’nda d?zenledi?i dostluk yeme?ine kat?ld?. Burada bir konu?ma yapan T?t?nc?,
“Anadolu ayd?nlanmas?n?n en ?nemli simge isimlerinden biri olan Hac? Bekta?i Veli’nin yoluna bo? koymu? sizler, bizim dostumuzsunuz, can?ms?n?z, ci?erimsiniz.” dedi. Ba?kan T?t?nc?, Anadolu Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Antalya ?ubesi’nin, heyecan?n?, sevincini payla?maktan dolay? mutluluk duydu?unu belirterek, ??yle devam etti: “Bizler farkl? d???ncelere, inan??lara ve de?erlere sahip olabiliriz. Ama bu bizim toplumsal olarak bir ve beraber olmam?z ?n?nde engel de?ildir. Yunus’un diliyle ifade edecek olursak, ‘Ben gelmedim da vi i?in benim i?im sevi i?in/ Dostun evi g?n?llerdir, g?n?ller yapma?a geldim.’”
Aralar?ndaki g?n?l k?pr?s?n?n dostluk yeme?i gibi organizasyonlarla daha da g??lenece?ine i?aret eden Ba?kan Hakan T?t?nc?, “B?ylesi organizasyonlar? b?yle birlik ve beraberli?imizi per?inlemeye, g??lerimizi g??lendirmeye d?n?k olarak kulland???m?z s?rece toplumsal huzurumuz, mutlulu?umuz ?ok daha farkl? bir anlam kazanacak. Yeni se?ilen bir belediye ba?kan?y?m. Beni davet etti?iniz her yerde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyar?m.” ifadesini kulland?.
T?t?nc?, Anadolu Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Antalya ?ubesi’nin k?lt?r evi in?as?na da her t?rl? deste?i vermeye haz?r olduklar?n? da s?zlerine ekledi.

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Mu?la Dat?a Hac? Bekta? Veli Anadolu K?lt?r Vakf? Forumu Forum Ana Sayfa -> Genel Merkez ve ?ubelerden Haberler Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız